Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat ,Safir evden eve nakliye olarak biz yılların verdiği tecrübe ile alanında profesyonel işlere imza atmış olan nadir firmalar arasın da yer almaktayız. Nakliye sektöründe günümüzün değişen ve gelişen koşullarını yakından takip ederek üstün hizmet sağlamayı prensip edinen bir firmayız.

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık alanında teknolojik gelişmelerden faydalanarak kısa sürede etkili ve hızlı hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuzla işimizin gereklerine uygun ve güvenli sevkiyat sağlamaktayız

Pendik evden eve nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz iletişim ağı sunarak şeffaf hizmet gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ve montaj konusunda etkin çalışma arkadaşlarımız sayesinde hasar oranını düşürmekteyiz. Nakliye aşamasında her safhada sizi bilgilendirerek güvenli sevkiyat sağlamaktayız. Sektör de yer alan diğer firmaların aksine kazanç odaklı çalışmalar yerine emeğe dayalı çalışmalar ortaya koymaktayız. Aldığımız ücreti hak ederek kazanmak için büyük çaba gösteriyoruz.

Pendik Evden Eve NakliyatPendik Safir Nakliyat
Pendik Safir Nakliyat Pendik merkezli ofisi ile evden eve nakliye , ofis taşıma ve eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Safir Evden Eve Nakliyat.uzman kadrolar ile 7/24 saat acil nakliye hizmetlerinde en çok tercih edilen firmadır.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma Nakliye Fiyatına Dahilmi?

Pendik Asansörlü ev taşıma Safir Nakliyat olarak ek herhangi bir ücret alınmamaktadır Korsan nakliye firmaları nakliye ücreti haricinde eşya taşıma asansör fiyatını ayriyeten müşterilerden talep etmektedirler . Firmamız Safir Nakliyat asansör araçları şirketimizin öz malı olduğundan dolayı çok cuzi bir rakamda ücret alınmaktadır.

Pendik En İyi Nakliyat Firması

Pendik Bölgesinde En İyi en Kaliteli Evden Eve Nakliye Firması Safir Nakliyat,Pendik Nakliye Fiyatları
Pendik nakliye fiyatları bakımında nakliyat sektöründe en ucuz ev taşıma paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Pendik Parsiyel Eşya Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliye Firmaları

Pendik evden eve nakliye olarak başarımızın sırrını müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla ilişkilendirmekteyiz. Safir nakliyat olarak eşyalarınızın taşınmasında birden farklı ambalaj kullanarak kırılma riskini ortadan kaldırıyoruz. Paketlenen eşyaların araca sevkinde asansör tekniği kullanarak hızlı ve basit işlem sağlıyoruz. Asansör tekniği sayesinde beyaz eşya gibi büyük boyutlu eşyalarda bile ezilme yaşamadan sevkiyat gerçekleştiriyoruz. Çok katlı binalar da bile hasarsız hizmet imkânı sunuyoruz.

Pendik’te Kamyonetçi

Pendik Kamyonet tedarik hizmet sunan firmamız , parça eşya ,parsiyel eşya taşımacılığında en ucuz fiyat garantisi ile Pendik ve İstanbulun tüm ilçelerine günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Pendik evden eve nakliyat olarak hizmet kalitemizi hasarsız nakliye sunma özelliğimizle bağdaştırmaktayız. Eşyalarınızın sevkiyatında siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına hiçbir maddi külfetten kaçınmamaktayız. Alanında en iyi hizmeti sunmak için yaptığımız işi siz değerli müşterilerimizin gözünden değerlendirmekteyiz. Eksik ve yetersiz olduğumuz konular da kendimizi geliştirmek ve iyileştirmek için büyük özen göstermekteyiz. Taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında yer almaya devam etmekteyiz.

Pendik Nakliye Fiyatları

Pendik nakliye fiyatları bakımında nakliyat sektöründe en ucuz ev taşıma paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Pendik Parsiyel Eşya Taşıma
Pendik ilçesinde şehir dışına daha ekonomik taşınma için parsiyel taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Pendik 2024 Güncel Evden Eve Nakliye Fiyatları

 

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti  
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 8.000 – 9.000 ₺ + 2.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri    

 

 

4 Replies to “Pendik Evden Eve Nakliyat”

 1. John Doe says: Mart 6, 2019 at 9:24 am

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laudantium eius, sunt porro corporis maiores ea, voluptatibus omnis maxime

  1. Leona Spencer says: Mart 6, 2019 at 9:25 am

   Sed maximus imperdiet ipsum, id scelerisque nisi tincidunt vitae. In lobortis neque nec dolor vehicula, eget vulputate ligula lobortis.

 2. Canan Çetintay says: Mart 6, 2019 at 9:27 am

  Öncelikli olarak Murat Bey evimize geldi. Eşyaları yerinde görerek, aklımızda soru işareti bırakmadan, tedirginlik yaşadığımız durumlar için sabırla sorularımızı cevapladı. Taşınma günü geldiğinde ise taşıyan arkadaşlar oldukça kibar, işin profesyoneldiler. Murat bey bize sadece sabah kahvaltınızı yapın, hiç bir şeye karışmayın. Biz bütün eşyalarınızı titizlikle toplayacağız dediler. Tam da öyle oldu. Yaptıkları iş için çok çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bundan sonraki tek adresimdir.

  1. Teşekkürler canan hanım

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*